کلینیک زیبایی جوانه


کلینیک زیبایی جوانه
 
کلینیک زیبایی جوانه با سال‌ها تجربه در زمینه‌های پوست، مو و زیبایی فعالیت میکند. کلینیک جوانه مجهز به دستگاه‌های پیشرفته همراه با پزشکان با تجربه ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به پوست، مو، لیزر، کاشت مو و لاغری این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متد‌ها و روش‌های دانش پزشکی زیبایی، آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می‌شود. 
 
بوتاکس و تزریق ژل:
 
کلینیک زیبایی جوانه 
 
یکی از علت‌های اصلی پیری و چین و چروک‌های پوست کم شدن چربی زیرپوست است که به دنبال این اتفاق، مشکلاتی از قبیل: ایجاد و عمیق شدن خط خنده، خط اخم، گود شدن زیر چشم‌ها و تحلیل رفتن گونه‌ها اتفاق می‌افتد که برای برطرف کردن آن‌ها می‌توان از بهترین پرکننده که تزریق چربی است کمک گرفت، زیرا در این روش بافت چربی از قسمتی از بدن فرد (معمولا ران) برداشته می‌شود و به قسمتی دیگر از بدن پیوند زده می‌شود. چربی نوعی حجم دهنده‌ی طبیعی است که کاربردهای زیادی دارد.
 

از تزریق چربی برای پرکردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه و زیرچشم، برای برجسته کردن گونه‌ها، برای جوانسازی دست و کاهش عروق زیرپوست و پر کردن اسکار یا جای زخم فرورفته می‌توان استفاده کرد.

کم عارضه‌ترین روش برای برجسته سازی لب ها:
 
در یک جمله می‌توان گفت: تزریق ژل استاندارد که ماندگاری طولانی نداشته باشد، بی خطرترین و ایده آل‌ترین روش برای برجسته کردن لب هاست. روش‌های مختلفی برای برجسته سازی لب‌ها وجود دارد که متداول‌ترین آن تزریق ژل یا پروتز است. اما اصولا چیزی که برای مدت طولانی در بدن باقی بماند، خطرناک است، بنابراین تزریق ژل استاندارد با ماندگاری چند ماهه گزینه‌ی مناسبی است. تزریق ژل‌های *هیالورونیک اسید*که ماندگاری نه ماه تا یک سال دارند و بعد جذب بدن می‌شوند، بهترین گزینه برای حجیم کردن لب‌ها هستند. روش‌های زیادی برای از بین بردن چین و چروک وجود دارد، تزریق ژل هم یکی از راه‌های است که برخی از افراد سراغ آن می‌روند. با تزریق ژل، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست بازمی گردد و چین هایی مانند خطوط لبخند و چین هایی که از کناره‌های تحتانی بینی در دو طرف شروع شده وتا گوشه‌های دهان ادامه پیدا می‌کنند، از بین می‌رود.
 
به طور معمول اثرژل هیالورونیک اسید از چند هفته تا چند ماه باقی می‌ماند. هیالورونیک اسید‌ها قابل جذب هستند و بنابراین راه حل دائمی برای برطرف کردن چین و چروک نیستندو لازم است هر یک سال یکبارتزریق آن‌ها را تکرار کرد. ژل‌های پر کننده اسید هیالورونیک محصولاتی هستند که برای جوانسازی و شادابی پوست استفاده می‌شوند و باعث کاهش یا حذف چین و چروک صورت و پوست و بالا بردن افتادگی ناشی از زخم‌ها، بزرگ شدن حجم لب‌ها، برجسته کردن گونه‌ها و جایگزینی مقدار بافت نرم از دست رفته می‌شوند. با بالارفتن سن، حساسیت ما به چروک افزایش یافته و پوست دچار افتادگی می‌شود. قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سال‌های طولانی حرکت عضلات مثل لبخند زدن، نگاه کردن وجویدن باعث فرسوده شدن بافت‌های پوست می‌شود. تزریق ژل یک راهکار بی خطر برای جوانسازی پوست است.
 
از ژل‌ها برای پرکردن خط خنده، رفع لاغری دست و صورت، گودی زیر چشم ها، گا‌ها چین‌های عمیق در اطراف چشم افزایش حجم لب، گونه، چانه و.. می‌شود استفاده کردو این ترکیبات حتی برای پر کردن فرورفتگی‌های ضایعاتی، چون سالک و… و نیز تغییرات محدود در حالت بینی کاربرد دارند.
 
هایفو
 
کلینیک زیبایی جوانه 
 
 یکی از مدرن‌ترین و جدیدترین روش‌های مورد استفاده در جوان سازی پوست، هایفوتراپی است. در این روش از امواج اولتراسوند (مشابه دستگاه سونوگرافی) جهت گرم کردن لایه‌های عمقی پوست و کم کردن چین و چروک صورت، خط خنده، غبغب و لیفت گردن، ابرو‌ها و صورت استفاده می‌شود. نتیجه درمان پس از دو تا سه هفته قابل مشاهده است، ولی اثر ماندگار درمان پس از دو تا شش ماه حاصل می‌شود و معمولا تا دون سال پایدار است. بسته به شدت چین و چروک و افتادگی پوست میتوان درمان را در فواصل شش ماه تا یک سال تکرار کرد.
این روش همچنین دارای مزایای زیادی است از جمله:
عدم آسیب رسانی به سطح پوست و پیشگیری از عوارضی همچون سوختگی و ایجاد لک
بالاتر بودن میزان لیفت و کشیدگی پوست به دلیل دسترسی به لایه‌های زیرین
نداشتن درد و خونریزی هنگام عمل
در صورت نیاز به تکرار مجدد حداقل با فاصله شش ماه تا یک سال انجام شود.
نداشتن دوران نقاهت یا مراقبت خاص
ماندگاری نسبتا بالا
 

کلینیک زیبایی جوانه 
 کلینیک تخصصی پوست و مو جوانه
 
 
۰۲۱۶۶۱۲۰۳۲۸
 02166120325 
 
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
کلینیک زیبایی جوانهکلینیک زیبایی جوانهکلینیک زیبایی جوانه
 
 
 
آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای خیابان ستارخان، جنب بانک توسعه و تعاون، پلاک ۱۹، کلینیک تخصصی پوست و مو جوانه
کلینیک زیبایی جوانه

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید